Hakkımızda

 ASELNET Türkiye’nin her Bölgesinde OKTH hizmetleri kapsamında taleplere bağlı olarak sistemler tesis etmekte ve işletmektedir. Kurumsal ihtiyaçlara göre dönemsel altyapı, telsiz ve kontrol ekipmanları kiralama hizmetlerini vermektedir. Lokal ve Geniş Alanlarda Kullanıcı ihtiyaçlarına uygun Trunk , DMR, PMR ve Konvensiyonel Analog teknolojiler kullanarak sistemler tesis etmekte ve 7/24 işletmektedir.

 ASELNET, Bu Şebekler üzerinden Kapalı Gruplara Telsiz Ses Haberleşmesi, Yazılı Mesaj, Sesli Mesaj, GPS Tabanlı Konumlandırma, Komuta ve Kontrol Servisleri verebilmektedir.

Aselnet , GMPCS (Global Mobile Personal Communications by Satellite / Uydu Üzerinden Küresel Mobil Bireysel Haberleşme) hizmeti vermek üzere, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından Telekomünikasyon Ruhsatı ile yetkilendirilmiş şirketidir. Mevzuatlara göre Türkiye sınırları içinde Uydu Haberleşme Hizmeti verebilmek için uluslararası olarak da tanınan GMPCS Lisansına sahip olmak gerekir     

 OKTH Harici kısa süreli, uzun süreli Lisanssız telsiz sistemleri ve aksesuarları kiralamak ve yatırım maliyetlerinizi düşürmek artık elinizde. Hem de en tecrübeli ellerden.